Рятувальники Черкащини нагадали священнослужителям правила безпеки

Рятувальники Черкащини нагадали священнослужителям правила безпеки

Як відомо, під час Великодня у церквах будуть проводитися масові святкові богослужіння. Храми наповняться віруючими які масово, запалюватимуть пасхальні свічки. За таких умов існує істотна загроза виникнення пожежі. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Черкащини. 

Щоб запобігти таким випадкам, працівники Управління ДСНС України у Черкаській області напередодні свята перевіряють релігійні споруди, проводять масову інформаційно-роз’яснювальну роботу із представниками духовенства та прихожанами.

На Черкащині свята богослужіння буде проводитися у 394 храмах. За попередніми даними загальна кількість людей, які візьмуть участь у святкуванні становить понад 500 тисяч громадян.

А поки прихожани масово запалюватимуть свічки, рятувальники в ніч з 15 на 16 квітня чергуватимуть у посиленому режимі у всіх церковних храмах. За попереднім розрахунком кількість рятувальників становитиме 368 рятувальників та 49 курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, 8 одиниць техніки. За необхідності, або у випадку загрози виникнення надзвичайних подій ця кількість може бути збільшена вдвічі. Крім рятувальників до чергування будуть залучені підрозділи місцевої пожежної охорони, голови сільських рад, волонтери.

Напередодні свята, інженерно-інспекторський склад Управління провів перевірки протипожежного стану церковних споруд.

В ході перевірок, фахівці ДСНС звернули особливу увагу на справність електромереж, відповідність шляхів евакуації, наявність в приміщеннях первинних засобів пожежогасіння та систем автоматичної пожежної сигналізації.

Спілкуючись із священнослужителями та парафіянами рятувальники звернули особливу увагу на дотриманні правил безпеки, особливо використанні відкритого вогню під час церковних служб. Також священикам на випадок виникнення надзвичайної ситуації у церквах розповіли про важливість утримання вільними шляхів евакуації.

Для того, щоб згадану інформацію дізнались якомога більше людей, рятувальники роздали священикам листівки із зазначеними правилами безпеки, яких слід дотримуватись під час Великодніх свят.

Прочитайте ще:

Залиште коментар