Рятувальники Черкащини отримають автоцистерни від Президента

Рятувальники Черкащини отримають автоцистерни від Президента

4 квітня у Києві Президент України Петро Порошенко вручив рятувальникам ДСНС сертифікати на нові пожежно-рятувальні автомобілі та катер. Участь в урочистій церемонії передачі взяли Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Служби Микола Чечоткін та Глава Нацполіції Сергій Князєв.

Про це повідомили в ДСНС в Черкаській області.

Одразу 10 пожежних автоцистерн на базі шасі КРАЗ вже найближчим часом стануть на озброєння підрозділів Житомирської та Черкаської областей.

Техніка, що призначена для пожежогасіння, проведення рятувальних робіт, доставки вогнегасних речовин та особового складу до місця ліквідації надзвичайної події обладнана пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням у кількості 78 одиниць (всього 32 найменування), а також висувною стаціонарною освітлювальною щоглою з LED світильниками та бензиновим генератором потужністю 5 кВт.

Водночас, рятувальникам Полтавщини цього дня передали аварійно-рятувальний катер UMS TUNA 865 Cabin, що був придбаний за рахунок державного бюджету та субвенції Полтавського обласного бюджету. Плавзасіб призначений для оперативної доставки рятувальників (водолазів), спеціального обладнання та спорядження до місця виникнення надзвичайної ситуації, а також виконання аварійно-рятувальних, пошуково-водолазних і інших невідкладних робіт, заходів щодо пошуку та евакуації постраждалих.

Ця техніка стане складовою впевненості кожного українця у надійності його захисту”, – наголосив під час церемонії Президент України Петро Порошенко.

Глава Держави також подякував підрозділам ДСНС за ефективні зусилля рятувальників із подолання надзвичайних ситуацій та віддану службу народу України.

Довідково:

Вартість однієї пожежної автоцистерни АЦ-4-60 становить 4 млн. 634 тис. гривень.

Всього ж у 2017 році було придбано 130 пожежних автоцистерн на загальну суму 600 млн. 335 тис. гривень.

У свою чергу, аварійно-рятувальний катер UMS TUNA 865 Cabin коштує 1 млн. 600 тис. гривень.

Прочитайте ще:

Залиште коментар