Рибній галузі Черкащини браконьєри завдали збитків на понад 100 тис гривень

Рибній галузі Черкащини браконьєри завдали збитків на понад 100 тис гривень

Протягом квітня-травня працівниками рибоохоронного патруля було здійснено 58 рейдів на Черкащині. У результаті викрито 630 порушень правил рибальства, з яких 152 – грубі. Збитки, завдані рибній галузі внаслідок цих порушень, склали 105 646 грн. У браконьєрів вилучено 2 287 кг водних біоресурсів та 865 заборонених знарядь лову.  Про це інформують у прес-службі Держрибагенства України, пише  infomist.ck.ua.

“В основному під час вилову риби порушники використовували сітні знаряддя лову. За цей період у громадян було конфісковано 859 сіток. Ще шість одиниць були колючими, отруйними чи вибуховими знаряддями лову”, – заявив керівник рибоохоронного патруля Олег Баздуганов.

Для прикладу, шостого квітня на Кременчуцькому водосховищі в районі с. Стецівка Чигиринського району було затримано громадянина, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів за допомогою двох мисинових сіток. Під час проведення огляду речей браконьєра було виявлено свіжу рибу в такій кількості: тарань – 93 шт., карась – 7 шт., окунь – 16 шт. та судак – 1 шт., загальною  вагою  26 кг.

Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 8 806 грн.

У той же день патрульні виявили ще одного порушника природоохоронного законодавства. Чоловік займався незаконною риболовлею з човна, використовуючи при цьому сітку. У нього було вилучено 30 кг плітки (259 шт.). Інцидент стався на р. Вільшанка, поблизу с. Мошни Черкаського району. Завдано збитків у розмірі 22 015 грн.

24 квітня на Кременчуцькому водосховищі,  в районі с. Коврай Чорнобаївського району зафіксовано факт браконьєрства. Громадянин проводив незаконний вилов водних біоресурсів в брід за допомогою двох мисинових сіток. На момент затримання у порушника виявлено таку рибу: карась – 71 шт., лящ – 26 шт., сазан – 2 шт., товстолоб – 1 шт., щука – 1 шт., окунь – 1 шт., тарань – 5 шт. та плоскирка – 7 шт., загальною вагою  22,5  кг. Збитки становлять 7514 грн.

Також 4 червня рибоохоронці виявили браконьєра, який збирав раків руками в нерестовий період. Порушником було виловлено вісім кг цих водних біоресурсів. Збитки по даному факту склали 5202 грн. Порушення вдалось зафіксувати на Кременчуцькому водосховищі, поблизу станції  Панське Золотоніського району. Відносно всіх правопорушників були складені протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП та викликано працівників поліції. Відомості про правопорушення внесено до ЄРДР. Нагадуємо, у відомстві функціонує цілодобова телефонна “гаряча лінія”: (0472) 31-02-76.

Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомити рибоохоронний патруль Черкащини за вказаним номером телефону.

Про це пише

Залиште коментар