Сьогодні День народження відзначає унікальна черкаська скульптура

Сьогодні День народження відзначає унікальна черкаська скульптура

Андрій Поліщук – начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаської міськради, пост на “Фейсбук

Сьогодні день народження у однієї чарівної черкащанки.
Високій ноті 1 рік!

Єдина в Україні підвісна скульптура народжувалась на світ близько року. Проект, який так легко і елегантно виглядає, мав чимало підготовчої творчої і не зовсім роботи.

Скільки підводних камінців і брил він зустрів на шляху втілення, знають Олександр Лидаговский, Олександр Лемешко, Валерій Сорока. За терпіння та націленість на результат їм окрема подяка.
Крім художньо-технічної складності, проект унікальний тим, що відбувся завдяки ініціативи соціально відповідального бізнесу.

Так ініціатива такого подарунку місту належить Олександру Громико (Saturn), який, побачивши схожу скульптуру в Гданську, запропонував створити подібну (але кращу) в Черкасах.

26 січня 2017 між мерією міста Черкаси та компанією «Сатурн-Холдинг» було підписано меморандум про співпрацю. Цим документом сторони засвідчили свою готовність об’єднати зусилля для соціально-економічного й культурного розвитку Черкас.

Згодом ініціативу підтримав і долучився до проекту Віталій Ільченко (ГК «UKRAVIT»).

Проект був викликом для всіх.

Місяці підготовки, громадських та експертних консультацій, обговорень, розрахунків, балансування, погоджень, трохи бюрократії, технічних «сюрпризів»… і нарешті відкриття.

Щиро радий, що був причетним до цього проекту і ще раз дякую усім, хто був причетним до його реалізації.
Далі буде?..

1 коментар до цієї статті

  1. Бачила дуже схожу в польщі – канатоходець, прикольно дивиться

    Відповіcти

Залиште коментар