СБУ та Укрпошта презентували марку спецслужби

СБУ та Укрпошта презентували марку спецслужби

Служба безпеки України спільно з АТ «Укрпоштою» сьогодні в усіх регіонах нашої держави провели спецпогашення марки «Служби безпеки України», присвячену діяльності спецслужби та її внеску в захист країни.

На Черкащині в заході взяли участь начальник Управління СБУ в Черкаській області, керівник філії АТ «Укрпошта» та Голова Черкаської ОВА. Символічно спецпогашення відбулося поблизу меморіального комплексу пам’яті учасників АТО, оскільки марку присвячено всім захисникам і захисницям, тим, хто жертовно боронить українські землі і тим, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Марка «Служби безпеки України» є фінальним випуском серії «Слава Силам оборони і безпеки України!», яка від сьогодні заходить в обіг і стає символом майбутніх «переможних» листів.

«Ця подія для нас значуща, адже спецслужба є невід’ємною частиною Сил безпеки і оборони і кожен наш співробітник стоїть на варті незалежності та суверенності України. Ми ведемо боротьбу не лише з внутрішнім ворогом, шпигунами та державними зрадниками, а й захищаємо нашу Батьківщину від загарбників на лінії ведення бойових дій»,- зазначив начальник регіонального органу спецслужби Юрій Погасій.

За словами керівника філії АТ «Укрпошта» в Черкаському регіоні Олександра Марченка, тираж марки становить 1 млн 75 тисяч примірників, які вже від сьогодні можна буде придбати у відділеннях Укрпошти у всіх регіонах країни.

Як зазначив Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, спецпризначенці СБУ, зокрема Черкащини, відіграють важливу роль у боротьбі з ворогом, а саме викритті їх поплічників, агентів та шпигунів, що співпрацюють із загарбниками. Він особисто поповнить свою колекцію марок, оскільки має вже всі із серії «Слава Силам оборони і безпеки України!», які після нашої перемоги нагадуватимуть про те, як всі разом били рашистів.

Поштові набори «Служба безпеки України» вже доступні у відділеннях Укрпошти по всій країні, онлайн в офіційному поштовому магазині та маркетплейсах eBay та Amazon. Також можна придбати тематичний мерч: футболку «СБУ» та набір стікерпаків.

Залиште коментар