Ще 50 мільйонів планують виділити на ремонт Черкаського драмтеатру

Ще 50 мільйонів планують виділити на ремонт Черкаського драмтеатру

Тендер на відновлення приміщення Черкаського обласного драматичного театру 11 серпня оголосив департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА. На думку його організаторів, для повної ліквідації наслідків пожежі потрібно виділити 50 мільйонів гривень, повідомляє “Черкаський край”.

Тендер має відбутись 31 серпня, заявки на участь у ньому прийматимуть до 30 серпня. Відповідно до його умов, освоєння коштів у ході реконструкції приміщення драмтеатру, що постраждало від пожежі, почнеться 14 вересня і завершаться до кінця наступного року.

Серед умов, що їх визначив тендерний комітет, є вимога щодо обов’язкової наявності в учасника автівок вантажопідйомністю не менше п’яти тонн, автокранів вантажопідйомністю не менше десяти тонн, кранів-трубоукладальників та іншої техніки. А також учасники тендеру повинні надати позитивний відгук щодо аналогічних робіт на суму не менш ніж 40 відсотків від очікуваної вартості закупівлі.

Усередині драмтеатру планують реконструювати стіни, перегородки, сходи, облаштувати підлогу, двері, вікна, горище, покрівлю, вікна, вітражі. Повністю збираються відновити глядацьку залу, облаштувати підвісну сцену, вестибюль, фойє, кулуари, підвал, гримерну. Змонтувати системи побутової каналізації, господарчо-питного водопроводу, опалення, вентиляції, протидимного захисту, автоматичного пожежогасіння та автоматичної пожежної сигналізації. Запланована і купівля 70 вогнегасників.

Задля реалізації проекту залучені кошти Державного фонду регіонального розвитку, місцевих бюджетів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар