Ще одна черкаська школа отримала спортивний майданчик

Ще одна черкаська школа отримала спортивний майданчик

Новий спортивний майданчик сьогодні урочисто відкрили у черкаській ЗОШ № 12. Відтепер учні школи та всі мешканці мікрорайону матимуть змогу займатися волейболом, футболом та баскетболом на сучасному обладнанні, передає кореспондент «Проголовне».

Спортивний майданчик було облаштовано завдяки сприянню депутата міськради Станіслава Лукирича, який традиційно очікується дитячими закладами на своєму окрузі. За його словами, на цей майданчик було залучено 1 470 тис гривень з міського бюджету.

«Спортивний майданчик сприятиме не лише фізичному, а й моральному розвитку дітей. Школярі зараз приковані до комп’ютерів, а це буде нагодою відволіктися від гаджетів, вони уникатимуть поганих компаній”, – сподівається директор школи Алла Іванова.

В очолюваній нею школі навчається до 900 учнів, та він слугуватиме не тільки школярам, а й усім жителям мікрорайону.

Депутат не обмежився лише участю у відритті спортмайданчика, а й подарував дітям набір футбольних, баскетбольних та волейбольних м’ячів. а найнесподіванішим подарунком став сертифікат на екскурсійну поїздку до Верховної Ради України на 30 осіб. Хто візьме участь в такій екскурсії, Станіслав Лукирич віддав право вирішувати педколективу школи.

Прочитайте ще:

Залиште коментар