Щоб гасити торфовища, уманським рятувальникам надано вертоліт

Щоб гасити торфовища, уманським рятувальникам надано вертоліт

21 вересня до Черкаської області передислоковано єврокоптер ДСНС.

Рішення керівництва ДСНС про посилення Черкаського зведеного загону еврокоптером, пов‘язане із необхідністю проведення повітряної розвідки над палаючими торфовищами, а також на випадок екстреного транспортування тяжкохворих паломників-хасидів. про це повідомляють в управлінні ДСНС в Черкаській області.

Для безпечної роботи повітряного судна в Умані силами особового складу зведеного  загону Управління ДСНС підготовлено відповідний майданчик, який було обладнано необхідними технічними покажчиками.

На заключення Сімона Айзенштадта, представника Ізраїлю – фахівця з невідкладної медицини, який оглянув гелікоптер, повітряне судно забезпечене усім необхідним медичним обладнанням і відповідає вимогам сучасної екстреної медицини.

Водночас з  координатором медицини з Ізраїля, Гілелль Коеном були узгоджені питання щодо випадків застосування цього транспорту для транспортування хворих до Києва, а також можливість здійснення польоту у нічний час.

Як повідомлялося раніше, на території міста Умань, для забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні події 17 вересня було розгорнуто зведений загін Управління ДСНС до складу якого увійшли 94 фахівців ДСНС а також 20 одиниць пожежної і спеціальної техніки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар