Село Хутори відзначили свої іменини

Село Хутори відзначили свої іменини

Одне з наймолодших сіл Черкаського району, Хутори, на Івана Купала відзначило свої іменини. Традиційно святкування відбувалося на місцевому стадіоні. Задовго до початку тут зібралися старожили, аби погомоніти. Тим часом кашовари Микола Семенуха та Олександр Олексенко почали готувати польову кашу та юшку.

Одне з наймолодших сіл Черкаського району, Хутори, на Івана Купала відзначило свої іменини

ПрО це пише газета «Сільські обрії», повідомляють Новини Черкас.

Під звучання фанфар гостей запрошували на свято. Сільський голова Олександр Литвиненко привітав присутніх із Днем села.

– Від імені депутатського корпусу районної ради та сільської ради я вдячний усім, хто своєю працею звеличує маленьку батьківщину, усім господарям, які, прикрашаючи власне подвір’я, роблять село мальовничим та ошатним. А особлива шана – нашим захисникам, які нині відстоюють суверенні кордони України. Серед них 25 хуторян.

У сім’ї одного з учасників АТО – Владислава Борданова – зростає наймолодший у селі Іванко. А от найстаршим є Іван Федосійович Байда, який цьогоріч святкує 90-річний ювілей.

46 жителів села перетнули восьмидесятирічний рубіж, а Михайло Прокопович Костенко, єдиний живий учасник Великої Вітчизняної війни. Ольга Дмитрівна Андрущенко-Луценко, Уляна Федорівна Короп, Мотрона Трохимівна Сапай відзначили дев’яносторічний ювілей.

Звісно, майбутнє села – це діти. Торік поповнилась хутірська родина 25 новими мешканцями. А з початку нинішнього року народилося вже дванадцятеро малюків. Батькам наймолодшої жительки села Маргарити Хотіленко, яку зареєстрували у сільській раді саме того дня, подарували ляльку для донечки, побажали рости здоровою та розумною.

Олександр Петрович подякував за значну допомогу в розвитку соціальної сфери підприємствам, що працюють на території сільської ради: ТОВ АПК «Маїс», групі компаній «Добробуд», ТОВ «Гарант», ТОВ «КЛК ГРУП», ФГ «Сім’я Хорошковських», ФГ «Урожай» та приватним підприємцям А. Пономаренку, В. Компанійцю, Л. Литвиненко, М. Коліснику, В. Скорику, М. Морозу, С. Андрієнку, О. Калитвянському, С. Середі, П. Кравченку. Він вручив їм грамоти за небайдужість до проблем села та активну громадянську позицію. Натомість представник групи компаній «Добробуд» Юрій Капітоненко привітав хуторян зі святом, подарував пральну машину для дитячого садочка та водяний насос для сільського стадіону. Від ТОВ АПК «Маїс» надійшла допомога на ремонт каналізаційно-насосної станції в розмірі 15 тисяч гривень, а для школи підприємство придбало принтер.

Кожен житель села, кожен трудовий колектив своєю працею примножує славу рідних Хуторів.

Щедрим на ювілярів видався цей рік для дитячого садочка «Ластівка», де працюють люди, які щиро люблять свою справу, присвятили життя вихованню наймолодших односельців. З нагоди ювілейних днів народження отримали подарунки за ентузіазм та невтомну працю Світлана Кожем’яка, Алла Яріш та Алла Криволап.

Хутірська загальноосвітня школа під керівництвом Алли Сербіної вже багато років поспіль невтомно та наполегливо, з любов’ю до дітей поліпшує успішність вихованців навчального закладу. Тут прищеплюють любов до рідної землі й повагу до старших. За багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, вагомий особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди ювілейного дня народження подарунок вручили вчительці Світлані Скорик. А учням Олександрі Євсеєвій, Івану Задорожньому, Олегу Ситнику, Дарині Вакалюк, Аллі Лисенко, Анні Іващенко, Любі Братко, Максиму Андрейку, Олегу Гульку, Назару Вашуріну та Аліні Волочай висловили подяку за активну участь у громадському житті школи.

– Сподіваємося, що цьогоріч все таки призначать головного лікаря у Хутірську амбулаторію, – кажуть ведучі свята Лариса Терещенко та Віктор Погрібний. – Адже Хутори – це, напевно, єдине в районі село, де немає головного лікаря, хоча невеличкий колектив лікувального закладу складається з чудових фахівців, які надають всю необхідну допомогу хуторянам.

За чемне та якісне обслуговування жителів села подяку отримали і працівники поштового відділення під керівництвом Катерини Калини.

Жодне свято в селі не відбувається без участі колективу будинку культури, директором якого є Володимир Терещенко. У Хуторах вміють виявляти таланти, тут постійно з’являються нові колективи, починають сяяти нові зірочки сцени.

Працівники КП «Світоч» уже багато років надають комунальні послуги жителям села. На їхніх плечах лежить відповідальність за багатоквартирні будинки у селі.

Щиру подяку висловили працівникам ПАТ «Птахофабрика «Перше Травня», товариства «Тамако-Інвест» та всім, хто трудиться не лише заради благополуччя родини, а й заради зміцнення держави.

Для трудових колективів села лунали музичні дарунки. Усім до смаку припав запашний коровай. А юні вихованці дитячого садочка та школи, вокалісти, учасники фольклорних колективів впродовж усього вечора дарували односельцям свої музичні композиції. Голова первинної ветеранської організації Петро Гурін відзначився чудовим виконанням пісень про рідне село та батьківську хату.

Для малюків на стадіоні організували дитячі атракціони, ятки з різним дитячим крамом. Діти брали участь у конкурсах та розвагах, веселих танцях разом з дорослими. Усі охочі пригощалися смачною кашею та юшкою, а народне гуляння тривало до пізньої ночі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар