Середня зарплата черкащан становить майже 6 тисяч гривень

Середня зарплата черкащан становить майже 6 тисяч гривень

Розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) за 9 місяців цього року становив 5831 грн і порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшився на 45,6%.

Про це інформують у прес-службі ГУ статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися працівники фінансових та страхових установ, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування. Серед промислових видів діяльності – підприємств із виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництва комп`ютерів, електронної та оптичної продукції, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,5 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах поштової та кур’єрської діяльності, виробництва електричного устатковання, сфери творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 66% від середнього рівня по економіці. Індекс реальної заробітної плати у січні–вересні 2017р. порівняно з відповідним періодом 2016 р. становив 124,7%.

Залиште коментар