Сергій Притула хоче голосувати у Черкасах у ПК “Дружба народів”

Сергій Притула хоче голосувати у Черкасах у ПК “Дружба народів”

Відомий артист Сергій Притула у день виборів Президента України перебуватиме з концертом у Черкасах. Тож хотів би проголосувати саме у нашому обласному центрі. Про це він повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Друзі, ай нід хелп.
Так склалося, що 31 березня в країні відбудеться дві надважливі події: перший тур президентських виборів і концерт “Вар’яти-шоу” у Черкасах.
Ми з вар’ятами зараз роз’їдемось по своїх Збаражах, Млиновах, Гниличках писати заяви і відкріплятися від своїх виборчих дільниць, щоб проголосувати в день виборів у місті, де будемо з концертом. Так от, може хтось із моїх підписників має відношення до тервиборчкомів у Черкасах і взяв би наш колектив під крило, щоб ми проголосували десь неподалік від палацу “Дружба народів”?
Бо шкода, щоб голоси пропадали. Ну і хотілося б все заздалегідь приготувати, щоб потім не було цирку зі списками.
Буду вдячний за допомогу”, – написав артист.

Свою готовність допомогти у цій справі у соцмережі висловила відома черкащанка Ольга Айвазовська, яка нині очолює ОПОРу.

Інші черкащани у коментарях теж активно включилися у вирішення озвученого Притулою питання. Зокрема, пояснювали, де поряд з ПК “Дружба народів” є виборчі дільниці, де також можна здійснити волевиявлення.

 

1 коментар до цієї статті

  1. муд притула чей крым

    Відповіcти

Залиште коментар