Сесія міської ради розпочалася із депутатських запитів та звернень

Сесія міської ради розпочалася із депутатських запитів та звернень

Сесія міської ради, яка відбулася 13 липня, розпочалася із депутатських запитів та звернень. Про це повідомила пресслужба Черкаської міської ради.

Так, депутат Сергій Рубан попросив надати доручення департаменту архітектури та містобудування щодо розроблення дизайн-коду для впорядкування зовнішньої реклами в Черкасах. Також він звернув увагу на необхідність обладнання міських вулиць пандусами й піднятими пішохідними переходами для зручності учасників дорожнього руху.

Міський голова Анатолій Бондаренко прокоментував, що підняті пішохідні переходи планується облаштувати під час ремонту вул.Гагаріна і Сержанта Жужоми. Також планується облаштувати такі переходи на інших вулицях. 

Депутат Руслан Батир звернувся до всіх черкащан, в тому числі й до депутатів Черкаської міської ради, із закликом вступати до лав ЗСУ.

Любов Майборода звернулася щодо необхідності спрямування державної освітньої субвенції для підтримання діяльності приватної школи «Софія», яка помилково не була виділена. Також вона пропонує, щоб необхідні заходи були зроблені департаментом освіти та гуманітарної політики.

Звернення щодо відтермінування податкових перевірок для бізнесу зачитав депутат Сергій Кудактін.

Депутатка Інна Бандура звернула увагу на необхідність вирішення питання із протіканням даху в паліативному відділенні Третьої міської лікарні.

Звернутися до Кабінету Міністрів із проханням передбачити в бюджеті 158 млн грн для компенсації різниці в тарифах на водопостачання та водовідведення для КП «Черкасиводоканал» або встановити економічно обгрунтований тариф запропонував Іван Сухарьков.

Депутат Нарек Казарян виступив на підтримку окремих представників соціально відповідального бізнесу, який, за його словами, потерпає від жорстких дій правоохоронних органів.

Пропозицію щодо підтримки державою заходів з енергоефективності для ОСББ оголосив депутат Володимир Друмашко.

З ініціативою створити на фасадах навчальних закладів Черкас патріотичні мурали виступила депутатка Катерина Холупняк.

Депутат Геннадій Шевченко звернувся до правоохоронних та контролюючих органів щодо перевірки діяльності підприємств, що зареєстровані за адресою вул.Святомакаріївська, 44 у м.Черкаси.

Депутат Сергій Шмигаль виступив із пропозицією дати оцінку діяльності КП “Черкасиінвестбуд”.

За всіма озвученими запитами й зверненнями були дані доручення відповідним підрозділам міської ради й спрямовані звернення до відповідних органів.

Залиште коментар