Шанс потрапити до першої четвірки з’явився в команди “Патріот”

Шанс потрапити до першої четвірки з’явився в команди “Патріот”

«Бізнес-ліга». 7 тур,  26.01.2018

«Патріоти» – «Фотоприлад»  3:2 (2:1)

Голи: Лаврусенко, Тарасов, Нуянзін – Гацанюк (2)

«Фотоприлад», як команда, яка знаходилася на час початку зустрічі активніше почав зустріч. Близьким до успіху на 3 хвилині був удар фотоприладівця Панасенка. Стримавши наступальний настрій суперника патріоти поступово вирівняли гру, а на 9 хвилині зустрічі завдяки Лаврусенку повели у рахунку. «Фотоприладу» не вдалося організувати достойну відповідь, натомість їхній суперник відчувши смак до забитих м’ячів на 12 хвилині збільшує свою перевагу до 2 голів. Лише наприкінці тайму у гостей проходить дальній і прицільний удар Гацанюка (2:1). Про це інформує сайт “Черкаський спорт“.

2901-1-2

Не пройшло кількох хвилин другої половини зустрічі як Гацанюк зрівнює рахунок у матчі. Проте не пройшло і 40 секунд, як Нуянзін знову виводить «Патріот» вперед – 3:2. Тут вже «Фотоприлад», розуміючи, що так і програти можна піднімає темп гри і у них з’являються гольові моменти, але дива реакції демонструє воротар суперника Гайдамака, який парирує надскладні удари. «Патріот» зі свого боку особливу увагу приділяє захисту свої воріт.

Дуже жваво пройшли завершальні секунди зустрічі: спочатку Гацанюк  не може обіграти Гайдамаку, а у відповідь Тарасов з вигідної позиції не зміг забити свій другий гол у зустрічі. Тож «Патріот» перемагає, і хоч гравці цієї командикажуть, що особливого завдання на попадання до першої четвірки не ставлять перед собою, у них такий шанс з’являється.

2901-1-3

Залиште коментар