Що не можна кидати в унітаз, розповіли у “Черкасиводоканалі”

Що не можна кидати в унітаз, розповіли у “Черкасиводоканалі”

Протягом минулого тижня КП “Черкасиводоканал” промито понад 3000 метрів каналізаційних мереж. Про це інформує пресслужба підприємства.

Щотижня працівники Черкасиводоканалу ліквідовують понад 50 каналізаційних засмічень, промиваючи під значним тиском тисячі метрів трубопроводів. Причиною цьому, у більшості випадків, є порушення споживачами правил користування каналізацією.

На жаль, мешканці міста часто використовують унітаз в якості смітника. Харчові та побутові відходи, які потрапляють в каналізацію, можуть зупинити роботу як внутрішньобудинкових систем, так і роботу мереж водовідведення. Крім того, сміття, яке потрапляє до головних каналізаційних насосних станцій, значно ускладнює роботу обладнання та персоналу.

Треба пам`ятати, що міська каналізаційна система не розрахована на утилізацію сміття, і викидати в неї тверді побутові відходи категорично заборонено.

Що не можна викидати у каналізацію:

  1. Залишки їжі: кістки від риби та м`яса, залишки жиру, зіпсовані овочі та фрукти, огризки, кісточки від вишні та інших плодів, шкірку від кавунів та динь тощо.
  2. Засоби особистої гігієни, підгузки.
  3. Чайну та кавову заварку.
  4. Ганчірки, мочалки, губки для миття посуду.
  5. Поліетиленові пакети, залишки від упаковки продуктів.
  6. Жувальні гумки, зубну нитку, пластир тощо.
  7. Використаний наповнювач від котячого туалету.
  8. Мертвих акваріумних рибок, пацюків, хом`ячків тощо.
  9. Предмети з пластику, скла, металу.
  10. Будівельне сміття.

Черкасиводоканал закликає мешканців не скидати сміття до каналізації, адже це ставить під загрозу роботу системи водовідведення міста та чистоту навколишнього середовища.

Залиште коментар