Шестеро черкащанок увійшли до ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Шестеро черкащанок увійшли до ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Журнал “Фокус” склав щорічний рейтинг найбільш впливових жінок України. Цьогоріч до списку найбільш амбіційних увійшли жінки, які реалізують себе у політиці, бізнесі та мистецтві. Середній вік учасниць рейтингу – 46 років, більше половини з них – представниці державних структур.

Претенденток журналісти оцінювали за п’ятьма критеріями: можливість впливати на прийняття державних рішень та на громадську думку, бізнес-вплив, особиста знаменитість та родинні зв’язки.

Серед сотні найвпливовіших опинилися шестеро черкащанок. Зокрема третє місце, після Юлії Тимошенко та Ірини Луценко, посіла перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, опустившись на одну сходинку, в порівнянні з минулорічним рейтингом.

12-те місце посіла перший заступник міністра юстиції родом із Черкас Наталія Севостьянова (торік займала в рейтингу 16-ту сходинку).

На 17-му місці, рекордно піднявшись на 35 пунктів рейтингу, опинилася представник України в Мінській контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ольга Айвазовська.

54-те місце в списку зайняла уродженка Жашкова, нардеп Світлана Заліщук (торік – 42 місце).

81-ше місце – у телеведучої-черкащанки Оксани Соколової (торік – 78 місце).

На 91-му місці (торік – 84) опинилася нардеп із Черкас Ольга Бєлькова.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар