Школярі Черкас знову йдуть на вимушені канікули. Цього разу – задля економії газу

Школярі Черкас знову йдуть на вимушені канікули. Цього разу – задля економії газу

Щойно комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні ухвалила рішення щодо припинення навчального процесу у загальноосвітніх школах, вищих та середніх навчальних закладах м. Черкаси з 3 по 7 березня.

Передає кореспондент «ПроГоловне».

Таке рішення було ухвалене через необхідність економити природний газ. Як повідомив головуючий на засіданні заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, аналогічне рішення ухвалене і на рівні області. Це викликане тим, що російський Газпром припинив з 1 березня поставки газу в Україну, що може спричинити дефіцит блакитного палива. Тому навчальний процес тимчасово буде припинено, а температурний режим у школах зведено до технічно можливого мінімуму.

На поставках газу для населення це жодним чином не позначиться, запевнили присутні на засіданні фахівці. Представник Черкаської ТЕЦ також підтвердив, що і на постачанні тепла у житло черкащан це теж не позначиться, оскільки ТЕЦ працює на вугіллі. Микола Кушнір, директор КП «Черкаситеплокомуненерго», сказав, що багато що залежатиме від погодних умов, але в цілому його підприємство готове до такої ситуації.

Енергетики заспокоїли, що поставки електроенергії здійснюватимуться в звичайному режимі, і навіть якщо населення стане споживати електрики більше, використовуючи її для обігріву домівок, перебоїв не буде. Головне, аби люди могли вчасно оплачувати отриману електроенергію.

Прочитайте ще:

Залиште коментар