“Школярів із реанімації переводять у загальні відділення”, – Сергій Воронов про стан учнів 8 школи

“Школярів із реанімації переводять у загальні відділення”, – Сергій Воронов про стан учнів 8 школи

Учнів 8 школи, яких учора було госпіталізовано під час лінійки, переводять із реанімації у загальні відділення. Їхній стан покращується. Про це повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. Про це інформують на сайті infomist.ck.ua.

“На щастя, спостерігається хороша тенденція, дітей з реанімації переводять у загальні відділення, звідки (під розписку) їх навіть передають батькам. Хоча завтра всі вони будуть змушені повторно здати аналізи для перевірки їхнього стану”, – зазначає чиновник.

За його слоами, діти, що не були госпіталізовані, проходять перевірки стану здоров’я в міській дитячій лікарні.

“Педпрацівники, які вчора були госпіталізовані, станом на ранок почувають себе набагато краще і вже завтра, за їх словами, готові йти на роботу. Однак станом на тепер не визначено чи відновиться навчальний процес в школі завтра, адже ми і досі не маємо ніяких рішень міської та обласної комісій з надзвичайних ситуацій”, – каже Сергій Воронов.

Як повідомляв сайт “ПроГоловне”, дітям стало зле на лінійці.

Спочатку йшлось про 17 дітей, опісля їхня кількість зросла до 53. Реагувати на подію в Черкаси прибули Гройсман і Супрун.

Ближче до вечора було повідомлено, що стан дітей в реанімації покращується. В учнів 8 школи, яких було госпіталізовано до дитячої обласної лікарні, спостерігається інгаляційна токсична реакція.  Що стало причиною масового отруєння, досі невідомо. Водночас прем’єр-міністр Володимир Гройсман уже оголосив ймовірну версію події.

Прочитайте ще:

Залиште коментар