Шполянські рятувальники здійснили профілактичні відпрацювання у двох селах

Шполянські рятувальники здійснили профілактичні відпрацювання у двох селах

25 січня співробітники Шполянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області спільно з представниками органу місцевого самоврядування здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору сіл Лебедин та Терешки.

У першу чергу фахівці ДСНС провели просвітницьку бесіду із працівниками сільських рад, довівши статисту надзвичайних подій які трапилися в районі з початку року. Після наради з активом сіл рятувальники вирушили до місцевих жителів.

Під час заходу співробітники Служби порятунку приділили особливу увагу людям похилого віку, неблагонадійними родинами та багатодітними сім’ям. Селянам розповідали про основні правила пожежної безпеки у побуті, що стосуються безпечного користування електричними та газовими приладами, пічним опаленням. Під час візитів до осель, інспектори Державної служби з надзвичайних ситуацій оглянули опалювальні печі на відповідність вимогам правил пожежної безпеки.

Всього рятувальниками було обстежено понад півсотні домоволодінь.

Через сильну ожеледь учасники рейду звернулися до жителів сіл бути обережним та дотримуватися правил безпеки під час перебування на вулиці щоб не травмуватися. Усім до кого завітали рятувальники було вручено пам’ятки та листівки із попереджувальним змістом щодо небезпек зимового періоду.

З метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі та навчання громадян правил пожежної безпеки подібні рейди проводитимуться й у інших населених пунктах району.

Прочитайте ще:

Залиште коментар