Сільський голова Благодатного звернувся до Анатолія Бондаренка щодо приєднання до Черкас

Сільський голова Благодатного звернувся до Анатолія Бондаренка щодо приєднання до Черкас

До міського голови Черкас Анатолія Бондаренка за дорученням представників громади села звернувся сільський голова Благодатного Золотоніського району Володимир Янчий.

У листі він просить включити до перспективного плану утворення територіальних громад питання приєднання села Благодатне до складу Черкаської територіальної громади.

Це питання, зазначає Володимир Янчий, стало предметом розгляду двох громадських слухань у селі. Крім того, депутати сільради провели письмове подворове опитування. Загалом було опитано 1236 мешканців села.
За результатами опитування, 785 селян виказали переконання, що бачили б майбутнє села у складі Черкаської територіальної громади. 429 проголосували за об’єднання з селом Деньги, 14 – з Новодмитрівкою.
Однак на сесії сільради, яка відбулася 6 листопада, депутати 7 голосами проти 5 за Черкаси, підтримали об’єднання з с.Деньги.

На думку Володимира Янчого, це рішення є необгрунтованим. Адже приєднання саме до Черкас може задовольнити соціальні, культурні, потреби благодатнівців, і саме з підтримкою м.Черкаси село Благодатне може мати перспективу розвитку.

«Просимо вашої підтримки в питанні приєднання Благодатного до Черкаської територіальної громади. Просимо також сприяння до включення цього питання до перспективного плану створення територіальних громад у відповідності до діючого законодавства та нових змін до нього шляхом приєднання до м.Черкаси», – зазначає у листі Володимир Янчий.

Варто зазначити, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко раніше схвально оцінював перспективу приєднання Благодатного до Черкас.

«На мою думку, це об’єднання принесе користь обом сторонам. Жити в місті на двох берегах Дніпра – просто мрія. Крім того, це дасть можливість розвиватися обом населеним пунктам», – зазначав Анатолій Бондаренко в інтерв`ю виданню «Вичерпно».

Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Залиште коментар