Сім`я з Черкас самостійно відновлює дитячі майданчики

Сім`я з Черкас самостійно відновлює дитячі майданчики

Черкащани Вікторія Герявенко та Олександр Засенко – батьки трьох дітей. Із власної ініціативи подружжя займається благоустроєм міста.

Про це пише сайт “Інфоміст“.

Вікторія та Олександр самотужки відновило асфальтне покриття та дитячі майданчики у своєму дворі у мікрорайоні Митниця. Власною вантажівкою чоловік привозив оскол, яким залатали ями у асфальтному покритті. Олександр розповідає – до акції охоче долучаються сусіди. Такі ініціативи добре гуртують та є гарними приводом познайомитись.

«У цьому дворі колись був дитячий майданчик, та з часом його закидали будівельним сміттям і він став небезпечним. Ми повністю його розчистили, встановили нові лавки для батьків та привели до ладу гойдалки і піщаний майданчик», – розповідає сусід та друг родини Сергій Власенко.

Чоловік активно долучається до таких акцій з дружиною Іриною і маленьким сином.

«Наші друзі підтримали наші ідеї, надають власний транспорт, допомагають матеріалами, фізично та фінансово. Деякі допомогли навести лад на Черкаській Набережній. Ми повернули на місця лавки, які безхатьки позатягали в кущі, зробивши там місця для розпивання алкоголю. Поприбирали, полагодили дитячий майданчик біля річкового порту, оскільки гуляти з дітьми там було небезпечно», – згадує Вікторія Герявенко.

Подружжя пояснює: роблять це насамперед для власних дітей. А також, щоб показати гарний приклад жителям інших черкаських дворів.

Залиште коментар