СК «ВІКІНГ» взяв участь у Всеукраїнському святі богатирської сили пам’яті І.Піддубного

СК «ВІКІНГ» взяв участь у Всеукраїнському святі богатирської сили пам’яті І.Піддубного

Зовсім нещодавно Чорнобаївський спортивний клуб «Вікінг» відсвяткував першу річницю свого існування, відзначивши це першим відкритим турніром з армреслінгу під назвою «ARM FEST», який по-справжньому став святом спорту для всіх бажаючих і відбувся за сприяння та фінансової підтримки Григорія Петровича Душейка – фінансового директора корпорації «Дніпро».

Саме тоді під час урочистостей капітан спортивного клубу Валентин Гонтар озвучив бажання всієї команди обрати Григорія Петровича президентом СК «Вікінг».

І ось минулої суботи, 18 серпня, на Всеукраїнському святі богатирської сили на призи пам’яті І.Піддубного чорнобаївські пауерліфтери вийшли вперше на сцену разом зі своїм президентом і не підвели його, довівши, що пауерліфтинг — спорт не для слабких.

Перед початком показових силових виступів Григорій Петрович, вітаючи усіх присутніх зі святом, сказав, що команда СК «Вікінг» не зважаючи на такий молодий вік встановила 19 рекордів України, має  у своєму складі 29 учасників, які є майстрами спорту міжнародного класу, кандидатами у майстри спорту та чемпіонами Європи і чемпіонами України.

“Переконаний, що сьогодні всі ми станемо свідками красивих, безкомпромісних показових виступів, які продемонструють блискучу витримку і незламну жагу до перемоги. Напружені яскраві емоції, які ні з чим не порівняти, чекають нас протягом наступної години. Сподіваюся що глядачі надовго залишать у своїх серцях згадку про них і з теплотою в серці згадуватимуть сьогоднішній день. Бажаю учасникам СК «Вікінг» продемонструвати лише найкращі результати. Зичу глядачам і спортсменам успіхів, впевненості у своїх силах,здоров’я, наснаги і оптимізму. Зі святом!”, – сказав на завершення Григорій Петрович.

Під палючим сонцем пауерліфтери демонстрували свої можливості в таких дисциплінах: присіданні зі штангою на плечах, жимі штанги лежачи на горизонтальній лаві, тязі штанги, вправи з гирями на силу та витривалість.

Все це яскраве, захоплююче силове шоу, яке додало нотки мужності в атмосферу загального святкування, зібрало чимало шанувальників. Один за одним змінювалися на сцені спортсмени, учасники клубу, виконуючи складні вправи, демонструючи гарні результати та встановлюючи нові особисті рекорди. Нікого не залишили байдужими виступи наймолодших: 13-річна Віта Зоря легко вижимала 25-кілограмову штангу, 11-річний Ілля Колесник 83 рази піднімав дві 12 кілограмові гирі одночасно, а 13-річний Денис Микульський 37 разів виконав поштовх двох 32-кілограмових гирь.

Чорнобаївщина славиться сильними людьми і це в черговий раз довели спортсмени СК «ВІКІНГ», які показали, чого можна досягти, систематично займаючись спортом.

“Кожна людина має іти до своєї мети, має розвиватися духовно і фізично. Адже це так добре – бути сильним, – каже майстер спорту міжнародного класу капітан СК «Вікінг»Валентин Гонтар. – Наша команда збільшується, ми беремо участь у змаганнях багатьох спортивних федерацій. Маємо також престижні нагороди.  А головне, віримо, що спільно з Григорієм Петровичем, президентом клубу, ми досягнемо чималих висот у спорті, тим самим пропагуючи здоровий спосіб життя серед нашої молоді!”

Валентина Згура, Ніна Семенова

Залиште коментар