Скандал у обласній раді: голова пропрезидентської фракції з трибуни пригрозив “батьківщинівцю” фізичною розправою

Скандал у обласній раді: голова пропрезидентської фракції з трибуни пригрозив “батьківщинівцю” фізичною розправою

Під час голосування за питання про внесення змін до бюджету Черкаської області на сесії облради розгорівся скандал. Депутат від ВО “Батьківщина” Михайло Мушієк заявив, що під час голосування депутатська група “Основа” вдалася до кнопкодавства.

“Батьківщинівця” підтримали колеги зі “Свободи” та позафракційний депутат Микола Булатецький. Натомість голова фракції БПП Костянтин Омаргалієв закликав не зважати на озвучені факти і продовжувати сесію.

Проте в.о.голови обласної ради Валентин Тарасенко скасував результати голосування за 7 питання і запропонував перейти до переголосування. Він оголосив перереєстрацію депутатів.

Після цього за трибуну вийшов голова пропрезидентської фракції Костянтин Омаргалієв і звернувся до голови фракції ВО “Батьківщина” із відвертою лайкою.

“Міша, закрий свій вонючий рот, якщо я ще ніколи тобі цього не казав, хоч ти і старше мене, але я дьорну тебе за оту хвору ногу і будеш ти там тихенько собі сидіть. У зв’язку з тим, що нам не дають голосувати за бюджет, прошу всіх піти на перерву”, – сказав Омаргалієв.

“Батьківщинівець” на таку грубість нічого не відповів. Натомість відреагував позафракційний депутат Микола Булатецький.

“Виступ Омаргалієва свідчить про те, що сформувалося бандитське угрупування на чолі з Омаргалієвим, куди входить губернатор Вельбівець і їхня бригада. Пригрозив Михайлу ногу видьорнути, може ти мені й голову битимеш? Я знаю, що ви можете”, – сказав Булатецький.

У роботі сесії було оголошено перерву.

1 коментар до цієї статті

  1. Опудало

    Омаргалієв і бандитське угрупування? Коля, не сміши людей, барига не може бути апріорі в бандитському угрупуванні.

    Відповіcти

Залиште коментар