Скільки коштує Черкасам команда Одарича?

Скільки коштує Черкасам команда Одарича?

Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар на своїй сторінці у фейсбук опублікував розслідування, скільки людей працевлаштував свого часу у Черкаській міській раді Сергій Одарич. 

Далі – пряма мова.

“Мене не дивує «новина» про «засилля» свободівців у Черкаській міській раді, яка лунає від людей Бродського та їхніх союзників з угруповання «Торпєда». Ці пани, яких ми люб’язно відкинули від бюджетного коритця та майже два роки заважаємо їм дерибанити місто, мають вагомі причини нас ненавидіти і обливати брудом будь-яку нашу дію.

Мене дивує їх погана пам’ять, адже наповнення Черкаської міської ради людьми зі своєї команди (майже 1000 осіб) – це послідовна політика Сергія Одарича, колишнього міського голови, соратника Михайла Бродського.

Відмінність свободівської команди від групи Бродського ще й у тому, що свободівці жодного разу не відправляли Одарича у відставку.

Серед людей Бродського-Одарича, є такі, що встигли поділитися своїм багатим життєвим досвідом, продати половину черкаської набережної чи настворювати віртуальних проєктів, за зовсім мало часу.

Але є й такі бродськісти, що залишаються працювати у структурах, підприємствах та установах Черкаської міської ради й досі. Зібравши поверхневу інформацію про представників групи Бродського-Одарича у міськраді можна побачити, що люди київського олігарха та його мрійливо-прагматичного друга, міцно охопили чи не кожну галузь міського управління.

Щоправда часто ці прізвища є водночас і синонімами саботажу та гальмування реформ, що забарилися ще з 2006 року. Всього за час правління Сергія Одарича і Михайла Бродського у Черкасах у міську раду, її структурні підрозділи, установи та комунальні підприємства було призначено в штат або за цивільно-правовою угодою 919 осіб.

Цікаво, що могилокопачем у комунальному підприємстві «Комбінат комунальних підприємств» у 2011 році один місяць встиг попрацювати навіть «рупор» бродськістів Сергій Кузляєв. В інший час цього діяча було задіяно у прес-службі Одарича.

Зокрема серед людей Одарича, призначених ним на солодкі посади в Черкаській міськраді, найбільш відомими є:

Микола Петрович Бондаренко;

Наталія Анатоліївна Бондаренко;

Тамара Олексіївна Вороніна;

Світлана Олександрівна Неухацька;

Олексій Павлович Леонов;

Ольга Владиславівна Швець;

Олександр Анатолійович Ільченко;

Наталія Станіславівна Даньковська;

Олександр Романович Радуцький;

Леся Вікторівна Валяєва;

Марина Олександрівна Волошенко;

Андрій Миколайович Дзюба;

Микола Сергійович Кудрявцев;

Ірина Миколаївна Лапська;

Наталія Володимирівна Джуган – всі ці представники команди Сергія Одарича і партії вільних демократів обіймали різноманітні посади у Черкаській міській раді.

А є й такі соратники Бродського-Одарича, що й донині працюють у міськраді або на її підприємствах та установах.

Це й Олег Миколайович Роскопін;

Ігор Мечиславович та Людмила Богданівна Кіти;

Лілія Миколаївна Маліщук;

Тетяна Іванівна Глинська;

Олена Євгеніївна Саєнко;

Євген Леонідович Ван;

Олег Михайлович Стадник;

Сергій Володимирович Овчаренко

і Світлана Анатоліївна Бондар. Минулого року звільнився і ще один малопомітний представник бродськістів – Володимир Валерійович Крижанівський.

Це далеко не повний перелік усіх людей Бродського-Одарича, що за часів його мерства отримали посади в Черкаській міськраді.

Гадаю не варто уточнювати, що всі вони були забезпечені зарплатнею з міського бюджету, щоправда у менших сумах, адже Кабмін підвищив зарплатню для службовців лише з 2017 року (команда «Свободи» працює з 2018 року). Втім, ніхто з «принципових» бродськістів, що працюють в міськраді, ще не відмовлявся від премії з 2017 року. Але ж ми не будемо рахувати гроші в їхніх кишенях, правда?

Ви не повірите, але саме за часів Одарича запрацював і механізм протягування на посади у департаментах та управліннях міськради або «перетримку» заради зарплатні через тимчасове перебування на посаді радника або помічника міського голови.

Таким механізмом скористались зокрема Микола Бондаренко і Андрій Дзюба у далекому 2008 році;

Ірина Лапська, Світлана Неухацька, Ольга Швець та Олексій Леонов у 2009-му;

Леся Валяєва і Тетяна Глинська у 2011-му;

Наталія Бондаренко і Олександр Ільченко у 2012-му.

Яскравий представник і блудний син команди Бродського-Одарича Олександр Радуцький відзначився тим, що теж встиг побувати на «перетримці» з січня до березня 2016 року радником, але вже міського голови Анатолія Бондаренка. Проте це вже зовсім інша історія…”, – зазначає Юрій Ботнар.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЧЕРКАСАМ КОМАНДА ОДАРИЧА?Мене не дивує «новина» про «засилля» свободівців у Черкаській міській раді,…

Опубліковано Юрієм Ботнаром Середа, 20 листопада 2019 р.

Залиште коментар