Служба зайнятості Черкащини знайшла роботу понад 23 тисячам черкащан

Служба зайнятості Черкащини знайшла роботу понад 23 тисячам черкащан

З початку 2017 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися понад 63 тис. осіб, що на 4,3 тис. менше, ніж у січні-липні минулого року.

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу понад 23 тис. осіб, у тому числі майже 14 тис. безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості були залучені 8,4 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року було працевлаштовано 213 безробітних.

Завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 18 осіб відкрили  власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, сільське, лісове та рибне господарство.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року 5,7 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Станом на 1 серпня 2017 року 12,3 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у липні 2017 року складав 1949 грн.

З початку 2017 року роботодавці повідомили державну службу зайнятості про заплановане масове вивільнення 3,2 тис. працівників, що на 35,3% менше, ніж у січні-липні 2016 року.

Залиште коментар