Служба зайнятості працевлаштувала більше 300 фахівців на успішні підприємства Уманщини

Служба зайнятості працевлаштувала більше 300 фахівців на успішні підприємства Уманщини

З метою обговорення перспектив розвитку підприємств, подальших напрямів співпраці, питань попиту і пропозиції робочої сили на ринку праці регіону, директором Черкаського обласного центру зайнятості Григорієм Дендемарченком проведено робочі зустрічі з керівниками підприємств Уманщини – заступником директора по роботі з персоналом Приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Уманський тепличний комбінат» Ярославом Середою та директором фермерського сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Базис» Володимиром Осадчим.

Під час розмови з роботодавцями Григорій Дендемарченко зупинився на послугах служби зайнятості для роботодавців, впровадженні інноваційних підходів в діяльності центрів зайнятості.

Також директор відзначив, що за останні три роки тісної співпраці з підприємствами, за направленням центру зайнятості, було працевлаштовано 306 безробітних на згадані підприємства. Також було укладено та виконано 114 договорів на проведення тимчасових робіт за участю безробітних та 15 договорів на стажування пошукачів.

Ярослав Середа під час ділової розмови підкреслив, що на комбінаті діє єдина в Україні сільськогосподарська лабораторія ґрунтів, води та добрив, експлуатуються найсучасніші теплиці європейського зразка, в яких реалізовані новітні розробки та досягнення в області з вирощування овочів у закритому ґрунті. Продукція комбінату на вітчизняному ринку представлена торговими марками «З ГРЯДКИ» та «ГОРДІЙ», які є сьогодні візитівками українського овочівництва.

«Вже декілька років, як комбінат взяв курс на будівництво нових виробничих площ, розширення та переоснащення виробництва, тому потреба у нових кадрах зростає. На цей час на підприємстві наявні актуальні вакансії слюсара з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, сортувальника у виробництві харчової продукції та оператора технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту», – прокоментував роботодавець.

«Нині агрофірма «Базис» обробляє до п’яти тисяч гектарів землі, на якій щороку вирощує зернові, бобові культури та насіння олійних культур. Також займаємося розведенням худоби та свиней. Якість продукції та високий рівень роботи відзначено багатьма нагородами. Але робочі руки тут ніколи не зайві. Від вміння працівників злагоджено працювати залежить ефективність роботи підприємства», – повідомив Володимир Осадчий.

Він також наголосив, що вже декілька років агрофірма тісно співпрацює з кафедрою менеджменту організацій Уманського національного університету садівництва, завдяки чому студенти закладу отримали можливість проходити практику на виробничій базі підприємства, а випускники – працевлаштуватися за профілем після успішного стажування.

Служба зайнятості Черкащини й надалі продовжуватиме співпрацю з роботодавцями у напрямку працевлаштування безробітних.

Прочитайте ще:

Залиште коментар