Сміла може знову залишитися без тепла

Сміла може знову залишитися без тепла

Смілакомунтеплоенерго не підтвердила номінації на березень. Проходження опалювального сезону – під загрозою зриву, повідомляє сайт Ліга.Бізнес.

Через зрив графіка щомісячних платежів за договором реструктуризації заборгованості НАК Нафтогаз України не має правових підстав для підтвердження номінацій КП Смілакомунтеплоенерго на березень 2019 року. Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

НАК заявляє, що надала підприємству всі можливі знижки і відстрочки розрахунків, передбачені законодавством. Однак виробник тепла вже два місяці не виконує графік погашення реструктуризованої заборгованості.

“Відповідальність за стабільне проходження опалювального сезону в місті Сміла лежить на комунальному підприємстві та органах місцевого самоврядування, які виступили гарантами виконання укладених договорів реструктуризації”, – заявляють в Нафтогазі.

У компанії відзначають, що заборгованість теплопостачальних підприємств м. Сміла Черкаської області становить 85,5 млн грн.

12 листопада 2018 року в Смілі ввели надзвичайний стан через затримку початку опалювального сезону. В.о. мера міста оголосили підозру у неналежному виконанні службових обов’язків.

 

Залиште коментар