Сміла знову без тепла. Люди перекривають дорогу Київ-Дніпро

Сміла знову без тепла. Люди перекривають дорогу Київ-Дніпро

Сьогодні, 1 лютого, за вказівкою ПАТ “Черкасигаз” у місті відімкнули від газу всі котельні.

Так лаконічно повідомляє сайт Смілянської міської ради про катастрофічну ситуація в місті.

Натомість сайт Сміла.ua пише про те, що сміляни вже вийшли на акції протесту і перекривають дороги.

“Жителів Сміли дістало те, що на них вперто і послідовно тиснуть, нав’язуючи взяти на себе 200 мільйонів боргу теплопостачального підприємства «Сміла Енергоінвест», тому сьогодні вони перекрили трасу «Київ – Дніпро», яка проходить містом.

Наразі протестна акція триває біля міського парку культури та відпочинку. Там уже зупинені та заблоковані автомобілі та автобуси, які рухалися по дніпровській трасі.

Такі радикальні та рішучі дії містян спричинені тим, що сьогоднішні ранкові переговори секретаря міської ради Костянтина Синьогуба в облдержадміністрації, де мало вирішуватися питання відключених напередодні котелень № 4,7,12,25, завершилося нічим і розчарований в.о. міського голови Сміли на знак протесту залишив засідання в ОДА.

Тож смілянські активісти, які зібралися біля Будинку рад і чекали новин з обласного центру, дізнавшись, що ситуація не змінилася і їх продовжують змушувати взяти 200 мільйонів боргу на себе (радять скликати сесію та підписати угоду про реструктуризацію цих коштів), вийшли та перекрили державний шлях, аби привернути увагу всієї країни до цієї кричущої несправедливості. Обіцяють стояти, доки їх не почують”.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар