Смілян звинувачують у крадіжці води з-під кранів

Смілян звинувачують у крадіжці води з-під кранів

Директор ТОВ «Смілапромтранс» Володимир Пилипів розповів, що минулої п’ятниці на підприємстві робили тестове випробування робочого тиску. ТОВ не змогло нормально працювати, тому що було виявлено, що на вул.Шевченка, 57 (будинок належить ОСББ «Розумний дім») – крадуть воду.

Володимир Пилипів попередив, що на жителів будинку нарахують штрафи за розгерметизацію мережі. Через їхні крадіжки псується вся мережа теплопостачання. Про це йдеться на сайті smila-ua.com.

Директор ТОВ «Смілапромтранс» повідомив, що вода,яку вони використовують, – технічна, підфарбована. За її якість вони відповідальності не несуть. Також не відповідатимуть за те, якщо хтось із мешканців будинку отруїться такою водою.

З’ясувалося, що будинок №57, що на вул.Шевченка відключений КП «ВодГео» від водопостачання, тому що жителі мають борг за воду більше 40 тис.грн. Мешканці сплачувати борги не хочуть і не підписують договір про реструктуризацію боргу.

Начальник УЖКГ Сергій Чередніченко сказав, що потрібно проводити збори, говорити із жителями, пояснювати ситуацію. Потім ухвалювати рішення. Адже через таких боржників КП «ВодГео» теж не може справитись із своїми боргами.

Прочитайте ще:

Залиште коментар