Смілянські лісівники доповнили Мліївський дендропарк новими видами рослин

Смілянські лісівники доповнили Мліївський дендропарк новими видами рослин

 Кілька років тому на території Мліївського лісництва ДП «Смілянський лісгосп» було закладено дендропарк із численними декоративними породами дерев та кущів. Працівники лісництва доглядають за ним, дбають про його красивий, ошатний вигляд. Про це повідомляє сайт Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Цьогоріч колектив Смілянського лісгоспу провів спільну акцію. У заході взяли участь директор підприємства Юрій Сегеда, працівники контори лісгоспу та  лісничі. Усі разом вони оновили дендропарк, висадивши понад 15 видів декоративних рослин. Тож відтепер Мліївський дендропарк прикрашатимуть нові рідкісні екзоти – клен ясенелистий, платан кленолистий, глід Пауль Скарлет, акація біла шаровидна, липа американська та інші. Окрім того, лісівники висадили  три види горіха – маньчжурський, чорний та грецький.

За словами смілянських лісівників, таку акцію вони провели задля того, аби доповнити Мліївський дендропарк рідкісними різновидами декоративних рослин та зробити його унікальним. Саджанці купували в різних куточках України, деякі у національному дендрологічному парку «Софіївка» в Умані.

Навесні тут планують облаштувати систему поливу, аби в посушливі періоди як слід доглядати за рослинами.

Залиште коментар