Смілянка створює вироби в техніці джутової філіграні

Смілянка створює вироби в техніці джутової філіграні

На різних виставках і майстер-класах чого тільки не побачиш. Але цікаві та оригінальні вироби Наталії Кулак із джутової філіграні якось відразу впадають в око – це для Сміли новий вид мистецтва, ним ще мало хто займається. Про це повідомляє сайтт “Сміла.ua“.

Наталія Кулак працювала медсестрою у психлікарні. Вже 12 років як вийшла на пенсію. Завжди займалась творчістю, виготовляла різні вироби і три роки тому відкрила для себе джгутову філігрань. Спочатку вироби для філіграні робили із золотого чи срібного дроту. Але це дуже дорого вартісний матеріал. Тож Наталя Леонідівна перейшла на джут, лляні нитки, натуральні матеріали. Ця ідея прийшла до неї сама по собі. Інтернетом вона мало користується, тож не дуже цікавиться ідеями із мережі, вона сама все вигадує і виготовляє.

Завдяки техніці джутової філіграні можна зробити чудові візерункові вироби, абажури, панно, шкатулки, ювелірні прикраси. Цей вид рукоділля вимагає від майстра уважності, посидючості, певних навичок і, звичайно, безмежної фантазії.

Філігрань з джуту – техніка, яка дозволить створювати красиві візерунки та орнаменти на будь-якому типі поверхонь. Іноді цю майстерність порівнюють з різьбленням по дереву, адже лінії виходять настільки витонченими, що мимоволі починаєш сумніватися в їх походження.

Майстриня Наталія Кулак ще тільки починає брати участь та відвідувати різні виставки і заходи, тож її роботи ще мало хто бачив. Її вироби можна прижбати за 150-500 грн, у залежності від складності техніки і об’єму роботи.

Прочитайте ще:

Залиште коментар