Смілянські юнкори отримали призові місця на міжнародному конкурсі шкільних медіа

Смілянські юнкори отримали призові місця на міжнародному конкурсі шкільних медіа

Для участі у ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2011 конкурсних робіт, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів із 13 країн світу. Це найбільша подія шкільних медіа в Україні. Повідомляє “Сміла”.
За 20 років проведення Міжнародного конкурсу шкільних медіа звання кращого отримали 459 робіт активних юнкорів, п’ять разів цієї високої відзнаки було удостоєно творче об’єднання «ІДЕЯ» Смілянської гімназії ім. В.Т. Сенатора.
Цьогоріч до Миколаєва вирушила делегація творчого об’єднання «ІДЕЯ», до складу якої увійшли вихованки старшої групи гуртка журналістики Валерія Іванова, Євгенія Маслюк, Оксана Музика.
Найочікуваніша подія для конкурсантів – церемонія нагородження. ТО «ІДЕЯ» нагороджене дипломами лауреатів ХХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа у номінаціях: радіорепортаж Оксани Музики і Валерії Іванової із заходу по вшануванню подій та видатних учасників Української революції 1917-1921 років; телерепортаж Валерії Іванової про відзначення Дня українського кіно на кіностудії імені Олександра Довженка; друкована газета «Дзвоник». Почесну грамоту секретаріату Національної спілки журналістів України (за виявлення і сприяння розвитку творчо обдарованих дітей у галузі шкільної журналістики), а також Подяку організаторів Міжнародного конкурсу шкільних медіа отримала керівник ТО «ІДЕЯ» Світлана Остапова.
Найкрутішу нагороду здобула юнкор Євгенія Маслюк за інтерв’ю на тему «Законність і правопорядок»: диплом, кубок, заохочувальні призи від організаторів конкурсу і сучасний ґаджет-планшет від керівництва Головного управління Нацполіції в Миколаївській області.

Залиште коментар