Смілянських дітей із “проблемних” сімей відправили відпочивати до Одеси

Смілянських дітей із “проблемних” сімей відправили відпочивати до Одеси

За вікном ще зима, але мрії про тепле сонечко і море не зникали і в холодну пору. Тож, хоч надворі ще лютий, але, за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, нашими фахівцями відправлено на оздоровлення перших смілянських дітей, – розповідає «Сміла.UA» Світлана Горобець, керівник сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА.

Пані Світлана каже, що на оздоровлення до дитячого табору «Молода гвардія», який знаходиться в Одесі, поїхали п’ятеро дітей пільгових категорій.

– Це діти із Ташлика, Ротмістрівки та Плоского, які навчаються у 7-9 класах. Вони позбавлені батьківського піклування, виховуються у багатодітних і малозабезпечених родинах, – веде далі Світлана Горобець. І додає, минулого року у Смілянському районі було оздоровлено 829 дітей. В тому числі 20 діток безкоштовно відпочили у місцевому таборі «Козацька фортеця».

Як розповідають у самій «Молодій гвардії», у першу тематичну зміну разом із смілянськими школярами до табору приїхало 500 відпочиваючих дітей з усіх регіонів України. Окрім оздоровлення, діти братимуть участь у конкурсі акторської майстерності «Смарагдові пригоди», форумі-спектаклі «Міняємось, аби змінити», фестивалі благодійних проектів «Дитина. Волонтерство. Благодія», рольовій грі-подорожі «Планета добра», конкурсі читців «Як звучить душа народу», інформаційній годині «Як стати скарбом нації», конкурсно-показовій програмі «Нащадки Тараса». Крім цього на них чекають екскурсії, зокрема, до цирку, театру опери та балету та театру музичної комедії.

Прочитайте ще:

Залиште коментар