Смілянський лісгосп став переможцем конкурсу на кращий благоустрій

Смілянський лісгосп став переможцем конкурсу на кращий благоустрій

У Смілянському районі провели конкурс на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, сільських вулиць та садиб жителів району, інформує прес-служба ОДА.

За підсумками огляду-конкурсу президія районної ради визначила переможців. Зокрема, у номінації з благоустрою підприємств, найкращим стало державне підприємство «Смілянське лісове господарство». Директору Юрію Сегеді було вручено почесну грамоту – «Підприємство високої екологічної культури».073fb2075bed8adc58735ab48d8e8dd0

На території лісгоспу завжди панує краса, що дарує комфорт, затишок і користь. Тут зростають різні види декоративних рослин, якіне тільки милують око, а й мають лікувальні властивості. За всією цією красою стоїть праця та постійна турбота керівництва й працівників лісгоспу. Щороку лісівники доповнюють свої володіння новими деревами, кущами та слідкують, щоб усе було до ладу.

Варто зазначити, що ДП «Смілянський лісгосп» є лідируючим підприємством в області за багатьма показниками. Тут на високому рівні здійснюють ведення лісового та мисливського господарства, постійно впроваджують новітні технології та, звісно ж, слідкують за покращенням благоустрою.

Прочитайте ще:

Залиште коментар