Смілянський суд випустив на волю підозрюваного гвалтівника 6-річної дівчинки

Смілянський суд випустив на волю підозрюваного гвалтівника 6-річної дівчинки

Смілянські судді випустили на волю 29-річного чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 6-річної доньки своєї співмешканки. З такою позицією слідчого судді Смілянська місцева прокуратура категорично не погоджується прокурором готується апеляційна скарга на вказане рішення, інформує Сміла.city.

29-річного чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 6-річної доньки своєї співмешканки було затримано у червні цього року. Ця трагедія набула розголосу по всій Україні. Нагадаємо, що бідолашна дівчинка була так залякана збоченцем-вітчимом, що боялась розказати правду матері. Він погрожував, що уб’є маму і її дворічного братика. Тому терпіла. Але згодом розповіла все подрузі, яка побачила синяки на тілі. Подруга переказала все своїй матері, а та – матері постраждалої дівчинки і повідомила в поліцію. Поліцейські швидко забрали ґвалтівника. Очевидці розказують, що цей чоловік обрав би краще сісти за грати за убивство, ніж за педофілію. Він би не пожалів ні матері, ні дитини. Тому добре, що поліція зреагувала так швидко, інакше вся ця історія могла би закінчитись ще трагічніше.

У Смілянській прокуратурі розповіли, що не погоджуються з таким рішенням суду. Вони готуватимуть апеляційну скаргу, але доти – підозрюваний у вчиненні ряду згвалтувань буде на волі.

Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом щодо малолітньої особи та умисного нанесення легких тілесних ушкоджень. Відповідальність за такі діяння відповідно до ч. 3 ст. 153 та ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України передбачає до 15 років позбавлення волі.

25 червня за підозрою у вчиненні даного злочину затримано 29-річного раніше судимого жителя міста Сміла, якому в подальшому судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У зв’язку зі складністю кримінального провадження строк досудового розслідування продовжений до 4-х місяців. Слід зазначити, що проведення слідчих та процесуальних дій було ускладнене, крім іншого, розглядом численних заяв захисника підозрюваного про відвід учасників процесу, які судом визнані необґрунтованими.

25 вересня слідчим суддею відмовлено у задоволенні клопотання прокурора про продовження дії запобіжного заходу відносно підозрюваного у вчиненні цього особливо тяжкого злочину та замінено тримання під вартою на особисте зобов’язання.

Прочитайте ще:

Залиште коментар