Сміляни вимагають закрити хімпідриємство, що шкодить довкіллю

Сміляни вимагають закрити хімпідриємство, що шкодить довкіллю

Жителі Сміли на Черкащині – вже третій рік воюють проти хімічного заводу. Підприємство з виробництва рідких добрив облаштувалося мало не під їхніми вікнами. Люди змушені терпіти постійний сморід і побоюються за своє здоров’я. Численні перевірки показали – підприємство працює незаконно, його навіть закрили, але ненадовго, йдеться у сюжеті Подробности-ТВ.

 

У заручниках цього підприємства опинився цілий житловий квартал із дитячим садочком. На колишній овочевій базі у смілянські промзоні завод з’явився у 2014 році. Тоді людям ніхто навіть не пояснював – що це за виробництво.

Весь цей час мешканці навколишніх будинків скаржаться у різноманітні інстанції, аби ті з’ясували, хто дав дозвіл на розміщення підприємства поряд із житловою територією. Сам власник не раз обіцяв перенести виробництво в інше місце, але завод і досі працює.

У листопаді тут побували екологи, поліція відкрила кримінальне провадження. Тоді підприємство припинило роботу. Та вже в лютому, після закриття справи, виробництво знову відновилося.

У місцевій прокуратурі пояснили, провадження за фактом забруднення викидами – поліція закрила через відсутність складу злочину.

Після чергової заяви мешканців про відновлення роботи підприємства, провадження знову відкрили, і знову – лише за фактом викидів. Якщо їх не зафіксують, цю справу теж закриють.

Прочитайте ще:

Залиште коментар