Смілянина, що підірвав банкомат, засудили на 9 років

Смілянина, що підірвав банкомат, засудили на 9 років

Вироком Черкаського районного суду від 07.09.2017 до покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено жителя  м. Сміла, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 15, ч. 5 ст. 185 (замах на крадіжку в особливо великих розмірах), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба  прокуратури Черкаської області.
Слідством установлено, що непрацюючий місцевий житель, 1982 року народження, 05.07.2016, перебуваючи біля приміщення магазину в м. Сміла, застосувавши вибухову речовину – тротил, повністю пошкодив банкомат одного з акціонерних банків, вмонтований в фасадну стіну вказаного магазину, але грошовими коштами в сумі більш як 400 тис. грн. не заволодів, оскільки сейф банкомату не відчинився.
Крім того, у зловмисника при собі, а також за місцем його проживання, виявлено та вилучено дві шашки тротилу, які він незаконно придбав, носив та зберігав.
Неспростовні докази вини обвинуваченого у скоєних злочинах доведено в суді прокурором Смілянської місцевої прокуратури.
На цей час вирок суду не вступив в законну силу та вивчається прокуратурою на предмет його законності.

Прочитайте ще:

Залиште коментар