Сміттєву кризу в Черкасах потроху розрулюють

Сміттєву кризу в Черкасах потроху розрулюють

Ситуація щодо вивезення сміття у місті дещо стабілізувалася. Про це під час сьогоднішньої ранкової наради у Черкаській міській раді повідомила Віра Іщенко, директор КП “Черкаська служба чистоти”.

Про це пише “Вичерпно“.

За її словами, протягом минулого тижня була налагоджена співпраця із підрядниками і від накопичення сміття було очищенно 170 точок. На сьогоднішній день теж у планах очистити декілька точок, де спостерігається скупчення сміття.

Також під час наради було підняте питання щодо вивезення сміття із приватних територій. Наразі, за словами директорки КП “Черкаська служба чистоти”, там вивозить сміття лише одна машина.

Також Віра Іщенко нагадала, що зараз у комунального підприємства є певна заборгованість перед підрядником, зокрема, за січень вона складає 940 тис. грн, а за лютий — понад 1 млн грн, однак остання  сума буде дещо скорегованою через вирахувану оплату за ті дні, коли прибирання не здійснювалося, заявила Віра Іщенко.

Відзначимо, критична ситуація із вивезенням сміття в місті склалася внаслідок того, що у підрядника, з яким міськрада укала договір, із 7 машин певний період була робоча лише одна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар