Сьогодні азотівці вийдуть на мітинг протесту

Сьогодні азотівці вийдуть на мітинг протесту

Колектив ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM вимагає зустрічі з Прем’єр-міністром. Виробничники, які уже два місяці, не отримують зарплатні, просять державу втрутитися у ситуацію та прискорити введення мит на імпорт російських міндобрив. 

Мітинг протесту розпочнеться сьогодні, 3 квітня, на Соборній площі Черкас о 10 годині, повідомили у ПАТ «Азот».

На такий крок працівників підприємства підштовхнула нинішня складна ситуація, яка загрожує закриттям виробництва.

Нині, аби вирішити проблему, підприємству пропонують працювати на давальницькій сировині. При цьому ПАТ «Аграрний фонд» купуватиме для «Азоту» газ, отримуючи натомість добрива, які передаватиме під майбутній урожай сільгоспвиробникам.

Однак, за словами промисловців, це тимчасовий захід, який не дасть підприємству змоги ні розвиватися, ні розраховувати на якісь перспективи навіть у найближчому майбутньому.

«Натомість мова сьогодні має йти про захист вітчизняного виробника, як це роблять всі країни світу, аби відстоювати свої підприємства і зміцнювати свою економіку», йдеться у повідомленні.

– Ми вже не раз говорили про те, що наш основний конкурент – це Росія. Вона сьогодні виставляє нам захмарну ціну на газ, який є основною сировиною для виробітку нашої продукції, а якщо буде знищено вітчизняний хімпром – так само підвищить ціну на стратегічно важливі для України мінеральні добрива. І наші аграрії будуть її платити, бо не матимуть альтернативи, – наголосив голова правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

Прочитайте ще:

Залиште коментар