“Створення єдиного лісогосподарського підприємства призведе до катастрофічних наслідків!” – переконані лісівники Черкащини

“Створення єдиного лісогосподарського підприємства призведе до катастрофічних наслідків!” – переконані лісівники Черкащини

Сьогодні в Черкасах під стінами обласного Будинку рад проходить мирна акція лісівників Черкащини. Працівники галузі тримають в руках плакати, щоб привернути увагу до схваленої Кабінетом Міністрів України Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року, інформує “Прочерк”.

 

– Нашу галузь лихоманить вже два роки. Горе-реформатори від кабміну хочуть реформувати галузь, але не заради нашої галузі, а заради корисних цілей. Ідея створення єдиного лісогосподарського підприємства призведе до катастрофічних наслідків! – заявив голова профспілкової організації Черкаського лісового господарства Анатолій Рожненко. – Нам вже доводилося відстоювати нашу галузь, коли нам казали, що можна буде працювати без державного фінансування. І доводиться виживати! А тепер 15 листопада знову виноситься проект реформування галузі! І приймається пункт про розформування підприємств з створенням єдиного державного підприємства, підпорядкованого Кабінету міністрів. Це впливає на всіх працівників галузі. Це прямий шлях до приватизації лісів та ліквідації державних лісгоспів. Прикро, що на зустрічі з в. о. міністром АПК Максимом Мартинюком нас запевняли, що все буде добре, він розповів про оленів, про роги, про копита, але практично нічого не сказав про майбутнє наших працівників! Такого цинічного звернення я за своє життя не чув!

Лісівники вимагають скасувати рішення Кабміну про схвалення Стратегії, відмовитись від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства, унеможливити приватизацію лісів або передачу їх у концесію.

– На сьогодні в області працює 10 лісогосподарських підприємств. Це майже 2 тисячі працівників, 600 мільйонів реалізації, близько 300 тисяч податків у казну. Це серйозні люди, які завтра можуть залишитися без роботи через такі реформи! Ми не повинні цього допустити! Звертаємося, до Юрія Ткаченка, депутатів! Слід обговорити це питання на сесії та висловити свою думку, прийнявши відповідне рішення! Ми не дарма прийшли під стіни обласної влади. Це депутати, яких ми обирали! А тоді знову прийдуть вибори! І багато хто прийде до Лісгоспів з пропозиціями, з проханням підтримки! Більше ми такого не допустимо! Орієнтуватимемося лише на слова, підкріплені ділом! – запевнив Рожненко.

24201223_1471648666223500_51250240_o

Прочитайте ще:

Залиште коментар