Соціальну картку для містян планують запровадити в Черкасах

Соціальну картку для містян планують запровадити в Черкасах

Соціальну «Картку Черкасця» планують створити уже цього року в обласному центрі. Про такі наміри під час прес-конференції, заявив заступник міського голови Юрій Ботнар. Нині, за його словами, фахівці вивчають аналогічний досвід інших міст та обирають найбільш досконалий механізм для її запровадження.

Як розповів посадовець, «Картка Черкасця» – це посвідчення, за допомогою якого жителі міста зможуть отримувати пільги, послуги та соціальні дисконти. У перспективі її можна використовувати як електронний квиток для оплати проїзду в громадському транспорті.

– Стати власником такої картки на початку її запровадження зможуть лише окремі категорії населення. Але ми працюватимемо над тим, аби в подальшому її міг отримати кожен житель нашого міста, – підкреслив Юрій Ботнар.

За його словами, для запровадження такої картки необхідні окремі рішення виконавчого комітету, а для її отримання – подати заяву-анкету до департаменту соціальної політики. Утім, яким саме буде перелік документів для оформлення цієї соціальної картки, стане відомо після завершення певного підготовчого етапу.

Про це інформують у прес-службі Черкаської міськради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар