Спокій у Черкасах на Великдень охоронятимуть 130 поліцейських, рятувальники та чергові лікарі

Спокій у Черкасах на Великдень охоронятимуть 130 поліцейських, рятувальники та чергові лікарі

Сьогодні, 6 квітня, заступник міського голови Черкас Ігор Волошин провів робочу нараду стосовно організації заходів безпеки під час Великодніх свят. На ній він акцентував увагу, що в ніч із суботи на неділю в усіх храмах та церквах нашого міста збереться велика кількість вірян. Усім їм треба створити умови для безпечного перебування.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

 

За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника, у всіх лікувальних закладах відпрацьовані всі аспекти для надання допомоги у святкові дні. Тим більше – у разі загрози виникнення ситуацій, які можуть призвести до масового звернення пацієнтів.
“Наразі вже затверджені графіки чергування на ці дні, у них – найбільш кваліфіковані й досвідчені лікарі, інтернів або ж лікарів, які працюють менше року, ми не ставимо, – говорить він. – У цьому режимі працюватимемо впродовж трьох днів. Необхідні запаси ліків створені й можуть бути в разі необхідності задіяні”.
Як повідомив начальник управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Саленко, у ніч проти неділі, 8 квітня, з 22.00 до 8.00 на 20 об’єктах чергуватиме 130 працівників поліції. Разом із тим, під час святкових вихідних у парках міста працюватимуть додаткові посилені наряди поліції. У понеділок, 9 квітня, під час Черкаського Великоднього фестивалю патрулюватиме ще п’ятнадцять осіб.
“До початку свят представники міськрайонного управління ДСНС перевірили низку культових споруд міста та пояснили їхнім працівникам правила, яких слід дотримуватись, щоб не допустити пожежі під час перебування в церкві”, – сказав Андрій Миколайович.
За його словами, під час святкування Великодня в храмах та церквах Черкас чергуватимуть пожежні пости.
Окрім того, Ігор Волошин наголосив на необхідності дотримуватися належного санітарного стану міста під час свят.

Залиште коментар