Спорткомплекс на Центральному стадіоні Черкас ремонтують уперше за часи незалежності

Спорткомплекс на Центральному стадіоні Черкас ремонтують уперше за часи незалежності

У черкаському спортивному комплексі «Сокіл», що розташований на Центральному стадіоні, триває реконструкція. Нині тут замінили скляний фасад та взялися за оздоблювальні роботи стелі й стін в ігровій залі. Далі ж у ній облаштують глядацькі місця та встелять підлогу новим паркетом. Паралельно з цим у будівлі монтують сучасну систему опалення.

Про це інформують на офіційному сайті міської ради.

Такі масштабні роботи в спорткомплексі, який звели понад 40 років тому, проводять уперше за часи незалежної України. Досі ж у ньому бачили лише так званий косметичний ремонт.

За словами Юрія Ботнара, заступника міського голови Анатолія Бондаренка, найближчим часом у будівлі комплексу «Сокіл» візьмуться за оновлення боксерської зали, фойє та роздягалень.

Директор комунального підприємства «Центральний стадіон» Юрій Гончаров додає: завершити ремонт планують до кінця осені.

– Уже цього року ми плануємо приймати в наново відремонтованій ігровій залі змагання з волейболу та футзалу, – поділився він. – Натомість наступного року зможемо проводити тут чемпіонати України з ігрових видів спорту.

Нагадаємо, громаді міста спортивний комплекс «Сокіл», який розміщений на вулиці Смілянській, 78, передали в 2017 році. Раніше він перебував у власності державного підприємства науково-виробничого комплексу «Фотоприлад».

“Цьогоріч міська влада спрямувала на розвиток освіти та спорту понад 114 млн грн, що значно більше, ніж виділялося на цю галузь ще кілька років тому. Як міський голова, й надалі підтримуватиму ці галузі, бо це — майбутнє нашого міста і держави в цілому”, – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар