Спортсмени-гирьовики із Черкащини вибороли першість на Кубку України

Спортсмени-гирьовики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вибороли перші та другі місця на відкритому Кубку Федерації гирьового спорту України з гирьового спорту. Про це повідомляє 04744.info.

Змагання проходили 8-9 грудня в спортивному комплексі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця в Києві.

«Всі учасники продемонстрували свої максимальні можливості та показали гарні результати», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

За результатами турніру студент факультету фізичного виховання УДПУ Валентин Хмільовий вкотре здобув перемогу і зайняв I місце в категорії 70 кг з результатом 151 підйом (вага гирі 32 кг).

Студент факультету інженерно-педагогічної освіти Дмитро Поліщук виступив в категорії до 80 кг з результатом 157 підйомів (вага гирі 24 кг) та зайняв II місце.