Спортивні досягнення стають візитівкою Черкас, – Волошин

Спортивні досягнення стають візитівкою Черкас, – Волошин

Кращих спортсменів та тренерів відзначили під час урочистостей. У обласній філармонії провели традиційне свято «Спортивне сузір’я Черкащини». У такий спосіб підбили підсумки минулого спортивного року. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

Свято з нагородами та подяками зібрало провідних діячів Черкащини у галузі спорту, представників влади та тих, хто прославляє край на змаганнях. Зі сцени щоразу нагадували про досягнення черкаських спортсменів. Так, виступи атлетів на ХХХІ Олімпійських і ХV Праолімпійських іграх, «срібло» Сергія Куліша та «золото» Василя Ковальчука та Богдана Кулинича, «бронза» Романа Данилюка – перемоги, важливі не лише для Черкащини, а й усієї країни. Торік область увійшла до п’ятірки найкращих за результатами олімпійських змагань. Крім того, у рейтинзі Міністерства молоді та спорту вона піднялася на дві позиції вгору щодо результатів у олімпійьких та неолімпійських видах спорту. Дві дитячо-юнацькі спортивні школи краю можуть потрапити до десятки найкращих таких закладів країни за результатами вихованців на змаганнях міжнародного та національного рівнів.

У ході заходу нагородили лауреатів та переможців 18-ти номінацій. Крім відзнак та подяк, переможці отримали сертифікати на 2000 тисячі гривень для придбання спортивного одягу.

– Вагомі спортивні досягнення неможливі без підготовки, а вона вимагає сучасної матеріально-технічної бази, – зауважує директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Останнім часом на ці потреби з бюджету міста Черкаси спрямовуються значні кошти. Торік на потреби галузі спорту виділили 16 мільйонів гривень. Придбали інвентар та спортивне обладнання на понад мільйон гривень, розпочаті реконструкції та капітальні ремонти приміщень дитячо-юнацьких спортивних шкіл, запасного футбольного поля на Центральному стадіоні. Продовжуватимемо працювати в цьому напрямку і надалі, бо спортивні досягнення стають візитівкою Черкас.

Кращими спортсменами олімпійських видів спорту визнано срібного призера Олімпійських ігор-2016 у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів Сергія Куліша та майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (метання молоту) Наталію Золотухіну.

Відзнаку кращого тренера  з олімпійських видів спорту отримав заслужений тренер України, майстер спорту з кульової стрільби Віктор Нагній.

У неолімпійських видах спорту кращими стали чемпіон світу з карате Олександр Науменко та чемпіонка України та Європи з тхеквондо Юлія Шкарупа.

Найкращими тренерами з неолімпійських видів спорту визнано Антоніну Оробець та Юрія Зубова.

Переможці решти номінацій:

«Сильні духом» (кращий спортсмен з фізичними вадами) – Василь Ковальчук;
кращий тренер «Сильних духом» – Валерій Масляков;
кращий спортсмен-ветеран – Олександр Сударик;
краща команда з ігрових видів спорту – Збірна команда Черкаської області;
краща федерація – Федерація легкої атлетики Черкаської області;
краща федерація з ігрових видів спорту – Федерація футболу Черкаської області та Федерація хокею на траві Черкаської області;

меценат спорту – Володимир Лашкул;кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт»:- серед телерадіокомпаній – ТРК «Рось»,- серед друкованих видань – Черкаська обласна газета «Нова Доба»;«Молоде обдарування серед дівчат» – Валерія Ярмоленко; «Молоде обдарування серед юнаків» – Олександр Савенко;

кращий центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Уманський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Прочитайте ще:

Залиште коментар