Стало відомо, хто відповідатиме у «Батьківщині» за вибори у Черкаській області

Стало відомо, хто відповідатиме у «Батьківщині» за вибори у Черкаській області

У Черкасах назвали людину, яка керуватиме по області процесом майбутніх виборів у партії ВО «Батьківщина». Це депутат Черкаської міської ради від цієї політичної сили Юрій Тренкін.

Аби представити нового керівника обласного виборчого штабу, до нового офісу по бул. Шевченка завітала народний депутат України, куратор Черкащини і Київщини у парламенті Олександра Кужель.

– Юрій Васильович – це людина фахова, відповідальна, він відчуває культуру виборчого процесу, – охарактеризувала Юрія Тренкіна народний депутат.

Також вона повідомила, що він займатиметься усіма виборами, окрім міста Черкаси.

– Ми це зробили для того, щоб максимально визволити мера, якого ми дуже поважаємо і хочемо підтримати у реалізації тих планів, які він і його команда хоче зробити в цій каденції і в подальшому для жителів Черкас. Анатолій Бондаренко залишається керівником Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Олександра Кужель зазначила, що з 1 січня партія розпочала переформатування виборчих штабів, розуміючи, що в державі іде перманентний процес виборів до ОТГ. Вона відзначила, що в цілому «Батьківщина” на цих виборах посідає лідируючі позиції із середнім рейтингом 35%.

Залиште коментар