Стало відомо, скільки черкащан вже захворіли на кір

Стало відомо, скільки черкащан вже захворіли на кір

За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області з лабораторним супроводом, що здійснюється Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», з початку 2019 року зареєстровано 265 випадків кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 21,8. Про це повідомляє “dzvin.media“.

В області відмічається стійке загострення епідемічної ситуації з захворюваності на кір, за останні три тижні захворіло 184 особи, з них 56,0% дітей віком 0-17 років.

Захворювання реєструвалось на 21 адміністративній території, зокрема: м. Черкаси – 89 випадків, К – Шевченківському – 24, Маньківському районі та м. Умань по 20, Кам’янському районі – 17, м. Сміла – 16, Золотоніському– 15, Чигиринському – 11, Уманському – 9, Смілянському – 8, Христинівському та Городищенському по 7, Канівському – 5, Черкаському – 4, Жашківському, Чорнобаївському та Тальнівському по 3, Лисянському, Монастирищенському, Шполянському районах та м. Ватутіне по 1.

З числа захворілих на кір не вакциновані складають – 69,0%, дві дози КПК отримали – 18,5 %, одну дозу КПК – 12,5%.

Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи.

Залиште коментар