Стартап черкащанки зробить доступнішим дизайн житла

Стартап черкащанки зробить доступнішим дизайн житла

Зробити дизайн інтер’єрів доступним кожному – давня мрія черкащанки Олександри Цимбал. Саме вона і надихнула дівчину створити проект FastRoom. Цей стартап приніс дівчині перемогу на курсі Start Your Business. Про це інформує “Діловий Регіон“. 

– FastRoom – це швидкий дизайн в рамках вашого бюджету, – розповідає Олександра. – Механізм його роботи простий: ви завантажуєте фото кімнати,  дизайнер створює дизайн згідно з побажаннями і потім ви отримуєте список покупок для реалізації.

За її словами, у агентств на цю роботу йдуть місяці, а вартість покриває витрати і зайві креслення. Працюючи з дизайнером напряму, без посередника, клієнтові набагато простіше досягти бажаного результату. При цьому месенджери дозволяють економити час та зусилля.

– Люди зрозуміли, що нема чого витрачати час на зустрічі і обговорювати якісь картинки. Якщо можна їх відправити в будь-який час і отримати фідбек. Це набагато ефективніше, – пояснює дизайнер.

За словами Олександри Цимбал, схожі проекти вона зустрічала за кордоном. Однак, найчастіше це втілювалося в форматі експрес-дизайну, який не передбачає візуалізації.

– Є тільки креслення, але немає роботи дизайнера, немає підбору меблів, і клієнт не бачить картинки. На мій погляд, людина йде до дизайнера, щоб візуалізувати дизайн мрії. Їй не потрібне планування будинку, щоб зрозуміти, які стіни фарбувати,– говорить дизайнер. – Я проаналізувала бажання українського споживача і вирішила прибрати етап з кресленнями. У свою чергу, дати клієнту те, що йому дійсно потрібно.

Слід зауважити, що зважаючи на вітчизняні реалії, FastRoom пропонує дизайнерські рішення для різних помешкань: від найманої квартири до житла з застарілим ремонтом чи новобудови.

Довідково:

Олександра Цимбал народилася і виросла в Черкасах. Закінчила Черкаський державний технологічний університет за фахом «Дизайнер інтер’єру». Потім продовжила навчання в Харківській академії дизайну і мистецтв. Працювала дизайнером в ОАЕ, Казахстані, Франції. Нині є засновницею онлайн-проекту FastRoom.

 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар