Стажування для поліцейських проводять в патрульній поліції (Фото)

Стажування для поліцейських проводять в патрульній поліції (Фото)

Шестиденне короткострокове підвищення кваліфікації працівників сектору реагування патрульної поліції ГУНП проходило на базі Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Наразі їх направлено на двотижневе стажування в Управління патрульної поліції в Черкаській області. Про це інформують у секторі комунікації поліції Черкащини.

44 правоохоронці області пройшли тижневе короткострокове підвищення кваліфікації із залученням до його проведення найбільш досвідчених працівників ГУНП, інструкторів з особистої безпеки тренінгового центру ГУНП та фахівців вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Закріплювати набуті знання протягом двох тижнів поліцейські будуть в Управлінні патрульної поліції в Черкаській області, де вони будуть разом із патрульними заступати на патрулювання міста Черкаси.

По завершенню навчання поліцейські отримають сертифікати та зможуть після проходження стажування повернутися до виконання своїх обов’язків безпосередньо за місцем служби.

Фото: сектор комунікації поліції Черкащини

Прочитайте ще:

Залиште коментар