Стажування за професіями «водій автотранспортних засобів» та «бетоняр» пройшли 10 безробітних

Стажування за професіями «водій автотранспортних засобів» та «бетоняр» пройшли 10 безробітних

Активізація співпраці з роботодавцями є одним із пріоритетів у діяльності   Христинівського районного центру зайнятості. Однією з послуг, які  надає центр зайнятості – це організація професійного навчання шляхом стажування, що дозволяє роботодавцям своєчасно виявити потрібні кадри та не залучати до постійної роботи потім некваліфікованих працівників.

Про це “Про Головне” повідомляє відділ організації профнавчання ОЦЗ.

Стажування для роботодавця  – найкращий спосіб  перевірити  спроможність  потенційного працівника виконувати поставлені завдання. Для безробітного –  сприяє якісному виконанню своїх обов’язків,  дає можливість проявити себе, показати свої кращі сторони і, водночас, визначитись, чи це дійсно те, до чого прагнув. Зважаючи на такі двосторонні переваги як для робітника, так і роботодавця, стажування як різновид підвищення кваліфікації використовується Христинівським районним центром зайнятості з метою більш ефективного працевлаштування безробітних  і забезпечення  роботодавців кадрами необхідної їм кваліфікації.

Одним із успішних прикладів  плідної роботи є  співпраця  з ПП Олексієм Косарем, основним напрямом діяльності якого є виготовлення виробів із бетону для будівництва. З початку 2017 року на підприємстві  пройшли  стажування 10 осіб за професіями «водій автотранспортних засобів», «бетоняр». За час підвищення кваліфікації  зареєстровані безробітні вдосконалюють свої професійні якості, адаптуються на робочому місці, вивчають обладнання, особливості технологічного процесу, знайомляться з колективом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар