Стрілець Сергій Куліш продовжує тренуватися, але вже вдома

Стрілець Сергій Куліш продовжує тренуватися, але вже вдома

Срібний призер Олімпійських ігор-2016 зі стрільби кульової Сергій Куліш разом з багатьма спортсменами світу змушений перервати тренування та участь у змаганнях через пандемію коронавірусу. Плани спортсмена кардинально змінилися.

Усі чемпіонати та турніри, що були заплановані на весну, відмінили. Зокрема поки не відбудеться низка міжнародних змагань, в тому числі Європейський ліцензійний турнір в Пльзені (Чехія), де мали розігруватися останні ліцензії на Олімпіаду. Так само й Олімпійські ігри в Токіо перенесли. Тож календар спортивних подій на 2020 та 2021 роки буде повністю змінений.
Сергій Куліш поки не знає, участь у яких змаганнях і коли саме він зможе взяти найближчим часом, проте підготовку не зупиняє. На цей момент його головним тренувальним майданчиком стала квартира.

«В плані тренувань маю «холосту» роботу вдома, тобто тренуюся без набоїв, – ділиться інформацією Сергій Куліш. – Я взяв додому пневматичну гвинтівку, на яку не треба дозвіл, та електронний тренажер СКАТТ. Змушений зараз працювати й тренуватися в таких умовах. Проте захист і збереження здоров’я має бути на першому місці, тому буду готуватися й так».

За словами тренера спортсмена Наталії Чепурної, така форма роботи та ще й вдома – не зовсім ефективна підготовка, але все ж дозволяє Сергієві тримати себе в формі та не забувати навики стрільби.

Про це інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

Залиште коментар